פרגולות בירושלים זה חברת "כתום", אשר הפכה לשם נרדף לפרגולות יוקרתיות המעטרות את רחבי עיר הקודש.

ב״כתום״, ניתן להזמין פרגולות מברזל ועץ, אלומיניום או שילוב החומרים גם יחד, עם שיטות קירויי מקוריות.

"כתום" מאפשרים לכם לקחת חלק פעיל ולהיות שותפים בבניית הפרגולה כבר משלב הסקיצה הרעיונית ועד לתוצר המוגמר.

פרגולות בירושלים ובסביבתה המותקנות עם מגוון אפשרויות פתיחה וסגירה וכן אפשרויות שונות של סגירה היקפית המשולבת עם דפנות שונות.

תמונות של פרגולות שהתקנו בירושלים

פרגולות איכותיות בירושלים עם סטנדרטים הכי גבוהים

פרגולות יוקרה עם סטנדרטים גבוהים ביותר:

עמידות בכל תנאי מזג אויר, גשם (עם אפשרות לסגירת חורף), רוחות ושמש. כפי שאנחנו מכירים את מזג האוויר בעיר אז אכן פרגולות בירושלים צריכות להיות בעלות יכולות עמידות משובחות.

פרגולות עמידות לאורך שנים, עשויות שלד (פרופילים) אלומיניום אל חלד עמיד במיוחד ובמגוון צבעים. סוכך אלומיניום של כתום מיוצר תחת סטנדרטים נוקשים על מנת לספק את המוצר הטוב ביותר בשוק.

מרזבי מים שאוספים את מי הגשמים שעל הכיסוי יריעת גג הסוכך ומנקזים אותם בצורה מרוכזת לתחתית הפרגולה. אנחנו עדים בשנים האחרונות לימי גשם מרוכזים שמהווים אתגר למערכות הניקוז ומזיקים לפרגולות רבות ולכן מפתחים את הפרגולה עם יכולת ספיגה מרשימה ואפשרויות ניקוז מתקדמות.

גג פרגולה עמיד, עשוי בד PVC מיוחד, מצופה בחומרים מעכבי בעירה ודוחי לכלוך, אבק ומים.

תאורת לדים מובנית המורכבת בגג הפרגולה ובחיווט נסתר. כיאה לעיר היפה בישראל פרגולות בירושלים צריכות להיות בעלות מראה ייחודי ומרהיב ואנחנו עושים כל שביכולתנו על מנת לתרום את חלקנו לכך.

פרגולות בעלות מערכת שליטה אלחוטית, הנשלטת ע"י שלט שפותח וסוגר את הגג, מדליק ומכבה ומעמעם אורות להתאמת אווירה מושלמת.

עץ הפרגולה מחוטא בלחץ לעמידות בתנאי חוץ ולהגנה מריקבון ומזיקים.

צביעת הפרגולה נעשית בצורה ידנית וחשמלית באמצעות הצבע האמריקאי הטוב בעולם ובשכבות לזור, לכיסוי מקסימאלי של העץ. חשוב מאוד לוודא כי מתבצעת צביעה ידנית בנוסף לצביעה בהתזה, זוהי הדרך האיכותית ביותר המאפשרת לצבע להחזיק שנים רבות ולפרגולה להיות ברמת גימור גבוהה.

 

 

פרגולות עץ מעוצבות, בעיבוד מיוחד:

פרגולות עץ עם הצללות משולבות, שונות ומקוריות. קבועות ונפתחות. פרגולות עץ מעוצבות באיכות גבוה ועם אחריות.

דפנות – חשמלי/ידני, אטום, שקוף, רשת, זכוכית, עץ.

פרגולות עץ לרוב מיוצרות מעץ אורן מחוטא אך ניתן גם לרכוש פרגולות מסוגי עצים אחרים.

 

 

פרגולות אלומיניום בירושלים:

  • פרגולה חשמלית אטומה למים עם אפשרות לשליטה באור, עם שלבים רחבים וגומי אקוסטי.
  • פרגולה רפפה: מצלה, מוארת, ואפשרות לפרגולה רפפה אטומה למים או מצלה ומאווררת.
  • R פרגולס – פרגולת סוכה מאלומיניום: פרגולה כשרה לסוכות ויפיפייה ללא תחזוקה, פשוטה ובטיחותית לתפעול עם פתרונות הלכתיים ומקוריים. הפרגולה כוללת הצללה ואפשרות להגנה מגשם. פרגולת סוכה קלילה לתפעול עם פירוק והנחה של סכך המתבצעים מתוך הפרגולה עצמה, ללא צורך בטיפוס ובסיכון מיותר. פרגולה כשרה לסוכות עם אפשרות לתאורת לד מובנית, דפנות הלכתיות נגללות וכמובן עיצוב מקורי.

אנחנו מזמינים אתכם ליצור קשר ולקבל מידע נוסף על סוכך אלומיניום איכות בירושלים.

סוכך אלומיניום - כתום

לפרגולה מושלמת -צרו קשר

למה לבחור כתום?

איזהו חכם הלומד מכל אדם

"אני ובת זוגי רצינו פרגולה מושלמת, בסתר ליבנו ייחלנו לזה שהיא תהיה הכי יפה בשכונה ולכן בחרנו בכתום. התוצאה מושלמת, אך לצערנו השכנים גם בחרו בכתום וכך כל השכונה הפכה אסתטית הרבה יותר. ממליץ בחום לכל מי שלא מוכן להתפשר על תוצאות!"

"יש פרגולות ויש פרגולות..יש כאלה שנראו כאילו נקנו מחנות זולה ויש פרגולות איכותיות שלא נראו עוד כמותן וזה בדיוק מה שיהודה וכתום יודעים לעשות. פרגולה מושלמת כמו שלנו אין לאף אחד אחר והיא איתנו כבר מספר שנים וכוחה עוד במותניה".

"אמנם אנחנו לא תושבי העיר אך בטיול רגלי שערכנו נתקלנו במספר פרגולות בירושלים שגרמו לנו לעצור ולשאול מי תכנן והרכיב אותם וכך קיבלנו את ההמלצה על כתום המלצה שעד היום מודים עלייה. ממליצים לכל מי שרוצה פרגולה יוקרתית ולא שגרתית".