ברוכים הבאים לעולם הפרגולות של כתום. כאן אלגנטיות לא מוותרת על הפונקציונליות ובאיכות אין פשרות. רוצים למקסם את מרחבי הבית החיצוניים? עכשיו אתם יכולים! פרגולה מרווחת, עמידה ומרהיבה במרפסת, בגינה או בחצר היא הדבר הכי חם בעיצוב הנוף בימים אלה, והפרגולות הרבות שרואים בערים וביישובים ברחבי הארץ הן הוכחה ניצחת לכך.

אנחנו בכתום מבינים שהשקעה בפרגולה היא הרבה יותר מהשקעה באסתטיות; היא גם – ובעיקר – השקעה באיכות, בעמידות ובפונקציונליות, והמחיר הוא חלק בלתי נפרד ממנה. רוצם לדעת הכול על מחירים של פרגולות? הגעתם למקום הנכון. הינה כל מה שחשוב לדעת על פרגולות ועל אומנות הפרגולות של כתום כדי שתוכלו לקבל את ההחלטה הנכונה. אז אל תלכו לשום מקום; הפרגולה החדשה שלכם מחכה לכם בהמשך.

 

טבלת מחירים פרגולות

חומר טווח מחירים למטר רבוע
אלומיניום 800₪–3000₪
עץ 300₪–800₪
ברזל 300₪–500₪

 

פרדיגמת המחיר – האיכות של חומרי הגלם

פרגולות הן הרבה יותר ממבנים ארעיים באזורי הבית החיצוניים; הן עדות להשקעה חסרת פשרות בשיפור חוויית המגורים ובערך הנכס. המחיר של הפרגולה הוא שקלול של נתונים רבים – סוג חומר הגלם, איכות של חומר הגלם, גודל הפרגולה, סוג הקירוי, התוספות לפרגולה ואומנות העיצוב, הייצור וההתקנה של הפרגולה.

כן גם המיומנות והמקצועיות של אנשי הצוות חשובה, אך אצלנו בכתום לא מדברים במושגים של מיומנות ומקצועיות אלא במושגים של אומנות. הפרגולות של כתום הן אומנות העומדת בפני עצמה, והיא שקובעת בסופו של דבר את מחירן. מחירי פרגולות מייצגים את האיזון המושלם בין החלומות שלכם ובין האומנות שלנו. מוכנים להיכנס בעובי הקורה (תרתי משמע) ולהעמיק את הידע על הפרגולה החדשה שלכם?

 

איך קובעים את מחיר הפרגולה?

חולמים על פרגולה בחצר הבית? כדי לקבל את ההחלטה הנכונה וכדי לבחור בפרגולה המתאימה לכם, עליכם להבין ממה מורכב המחיר שלה.   אז במקום לשאול אותנו כמה עולה פרגולה, נסו לפרק את נושא המחיר לגורמים ולדבר במושגים של חומר הגלם, גודל הפרגולה, קירוי, תוספות והתאמה לצרכים המשפחתיים. בואו נדון בכל גורם לגופו.

 

חומרי גלם לפרגולות

יש כמה חומרי גלם עיקריים לפרגולות בארץ, והם – עץ, אלומיניום וברזל. מלבד חומרי הגלם האלה אפשר לדבר גם על פרגולות המשלבות עץ ואלומיניום, על פרגולות תלויות וכן על פרגולות חשמליות. כל אחד מחומרי הגלם האלה מתאים לפרגולות המותקנות במרפסות, בגינות או בחצרות. איכות חומרי הגלם משפיעה על מחירי הפרגולה. חומרי גלם איכותיים מאופיינים במחירים גבוהים אך גם בעמידות לשנים רבות, ואילו חומרי גלם זולים גורמים לבלאי מהיר ולעוגמת נפש.

 

פרגולות עץ – מראה טבעי ויופי מהודר

אם אתם רוצים לדעת על פרגולה מחיר, התחילו מפרגולת עץ. ואם אתם אוהבים את המראה הטבעי ואת היופי המהודר של העץ, ודאי תסכימו איתנו שאין תוספת מרהיבה יותר לבית מפרגולת עץ.

אצלנו בכתום לא רק פרגולות העץ יפות אלא גם טווח המחירים שלהן שמתחיל ב־300 ש"ח למטר רבוע, מגיע ל־800 ש"ח למטר רבוע ומשקף את העיצוב המדויק, את ההתקנה המוקפדת ואת העמידות והאסתטיות שאי אפשר להתעלם מהן. טווח המחירים של פרגולה מעץ אורן שמחוטא בלחץ או עץ גושני הוא גבוה יותר ונע בין 450 ש"ח ל־900 ש"ח למטר רבוע.

טווח המחירים של פרגולה מעץ איפאה או מקורות רב־שכבתיות הוא הכי גבוה ונע בין 700 ש"ח ל־1,500 ש"ח למטר רבוע. כל העצים שאנחנו משתמשים בהם, מחוטאים ועמידים בפני ריקבון, יובש, דהיית צבע ובלאי. המוצר המוגמר ישתלב בשלמות במרפסת שלכם, בגינה או בחצר, ולא תבינו איך הסתדרתם בלעדיו קודם.

פרגולה מעץ במרפסת

מחיר פרגולה מעץ >

פרגולות אלומיניום – רבגוניות בפרטיות של הבית

פרגולות אלומיניום הן מוצר מודרני שמוסיף לבתים מראה עכשווי, מסוגנן ויפה. טווח המחירים נע בין 800 ש"ח ל־3,000 ש"ח למטר רבוע ומותאם לגודל הפרגולה, לכמות חומר הגלם ולמורכבות העיצוב:

  • פרגולת אלומיניום דמויית עץ תעלה בין 800 ל־1,500 ש"ח למטר רבוע.
  • המחיר של פרגולת אלומיניום המשלבת זכוכית יהיה כפול מזה;
  • פרגולה חשמלית מחיר מאלומיניום תעלה בין 1,600 ש"ח ל־3,000 ש"ח למטר רבוע.

כל פרגולות האלומיניום של כתום נותנות פרטיות לבני הבית ומוסיפות רבגוניות לחזות הבית בין שהן מותקנות במרפסת, ובין שהן מותקנות בגינה או בחצר.

פרגולות אלומיניום דמוי עץ

מחיר פרגולה אלומיניום >

פרגולות מברזל מגולוון – עמידות מוגדרת מחדש

מחפשים פרגולה חזקה ועמידה? נסו פרגולה מברזל מגולוון. אף על פי שאנחנו ממליצים על פרגולות ברזל מגולוונות, אתם יכולים למצוא אצלנו גם פרגולות ברזל פשוטות שטווח המחירים שלהן אטרקטיבי ממש כמו איכותן ונע בין 300 ל־500 ש"ח למטר רבוע.

רוצים ברזל מגולוון? מעולה. טווח המחירים של פרגולה מברזל מגולוון הוא בין 400 עד 600 ש"ח למטר רבוע. הברזל המגולוון של כתום משויף ונצבע בגוון שאתם בוחרים, ושאינו דוהה אף פעם. פרגולות ברזל הן מבנים חזקים ועמידים שעומדים במבחן הזמן וישמשו אתכם תמיד.

עבודות ברזל לגינה

מחיר פרגולה ברזל >

פרגולות חשמליות – נוחות מודרנית וסגנון

אין ספק שהעתיד טמון בפרגולות החשמליות ובנוחות המדהימה שלהן. אף על פי שהמחירים של פרגולות חשמליות מושפעים מגודל הפרגולה, ממורכבות העיצוב שלה ומהתוספות החשמליות, כל פרגולה חשמלית תעשיר את השהייה שלכם באזורי הבית החיצוניים ותוסיף להם יוקרה מודרנית מפנקת. ומי יכול לעמוד בפני זה?

פרגולת אלומיניום חשמלית

 

קירוי לפרגולות – כל האפשרויות בהישג ידכם

לפני שנברר כמה עולה פרגולה למרפסת, נדבר על קירוי לפרגולה. קירוי הוא אחד הדברים הבסיסיים שיש להביא בחשבון כשבוחרים פרגולה, ואין זה משנה מה סוג הפרגולה. בכתום תמצאו קירוי מסוגים שונים לרבות לוחות סנטף, במבוק, יריעות, עץ, סכך כשר וקירוי פריק. טווח המחירים לקירוי מכל סוג הוא 150 עד 450 ש"ח למטר רבוע. רוצים ליהנות בפרגולה שלכם יום ובלילה בשמש ובגשם? בחרו בקירוי מתאים ולא תתאכזבו.

קירוי פרגולה סנטף

 

תוספות לפרגולות – להעשיר את הזמן מחוץ לבית

חולמים על פרגולה יפה, איכותית ופונקציונלית? רוצים ליהנות משעות הפנאי במרפסת או בחצר? תוספות לפרגולה הן לא מותרות; הן חשובות לחוויה שלכם ולשביעות רצונכם. מה התוספות של כתום כוללות? הרבה! תאורה מובנת, מרזב, גג אטום או שקוף, רפפות מתכווננות, סוככי צד חשמליים, פנלים עמידים, זכוכית משולבת וסגירת חורף. התוספות שלנו חשובות לפונקציונליות של הפרגולות ותורמות לייחודיות שלהן וליופיין.

 

לאזן בין הגודל והמחיר ולמצוא את ההתאמה המושלמת

בין שאתם מעוניינים בפרגולה בחצר ובין שאתם חושבים על פרגולה תלויה, מחיר מושפע בעיקר מגודל הפרגולה. כדי לאזן בין גודל הפרגולה ובין המחיר שלה כדאי להגדיר מראש את התכלית של הפרגולה – האם אתם חולמים על מקום מפלט נעים בחצר, על מרחב דקורטיבי בגינה או על תוספת מרהיבה למרפסת? האם אתם מעוניינים בפרגולה גדולה או קטנה? האם אתם מסתפקים במבנה פשוט או מעדיפים לשלוט בפרגולה מרחוק בלחיצת כפתור? אנחנו בכתום מייצרים פרגולות מכל הסוגים בכל הגדלים ומבטיחים התאמה מושלמת בין החלומות שלכם ובין המחיר של הפרגולה.

 

תהליך הייצור – האומנות חשובה

מאחורי כל פרגולה של כתום עומד צוות מנוסה של אנשי מקצוע שמסור למקצוע וגם לאומנות. בתהליכי הייצור אנחנו מתמקדים באיכות, מקפידים על דיוק ושמים לב לכל פרט. התוצרים הסופיים הם עדות למיומנות שלנו ועומדים כיצירות אומנות מרהיבות בכל מרפסת, בכל גינה ובכל חצר.

 

תכנון והתקנה – להתאים את הפרגולה למרחב החיצוני

בין שהפרגולה שלכם מיועדת למרפסת, ובין שהיא מיועדת לגינה או לחצר, הצוות המיומן של כתום יתקין אותה בהלימה לנוהלי הבטיחות ובמחשבה על שביעות הרצון שלכם. המיקום הנבחר והמורכבות של ההתקנה אומנם משפיעים על המחיר הסופי, אך אתם יכולים להיות בטוחים שהצוות של כתום יגשים לכם את החלום ויעזור לכם לעמוד בתקציב ולהבטיח לכם תכנון מותאם של הפרגולה והתקנה מקצועית עם אחריות.

תכנון והתקנת פרגולות בגינה

 

שירות ואחריות – שקט נפשי לעשר שנים

אנחנו בכתום עומדים מאחורי תו האיכות של הפרגולות שלנו ומציעים לכל הלקוחות שלנו עשר שנות אחריות. המחויבות שלנו לשביעות הרצון שלכם אינה נפסקת לאחר ההתקנה ונמשכת הרבה מעבר לכך ועד עשר שנים. כך אתם יכולים ליהנות מהפרגולה היפה שלכם ולדעת שההשקעה שלכם בטוחה ומשתלמת.

 

הפרגולות של כתום – מחירים אטרקטיביים ומוצרים מעולים

הפרגולות של כתום משפרות את חזות הבית, משביחות את הנכס ומאפשרות לכם ליהנות משעות הפנאי שלכם בחוץ מתחת לשמיים, והכול במחירים אטרקטיביים שמעידים על איכות המוצרים ועל יופיים.

אז באיזו פרגולה תבחרו? התאימו את המרפסת, הגינה או החצר לחזון שלכם ואל תוותרו על האומנות של כתום. הרשו לעצמכם להתחדש בפרגולה מרהיבה; דברו איתנו היום.