פרגולה חשמלית

דמיינו את הסצנה המוכרת הבאה: הזמנתם את המשפחה, או אולי כמה חברים קרובים, להתארח אצלכם בשבת בצהריים וליהנות מקצת שמש בהירה ואוויר צח. ערכתם את שולחן הגינה תחת הפרגולה החדשה שלכם – המפה כבר פרוסה, הסלט חתוך, קנקני מיץ צונן הולכים ומתכסים בטיפות דקות של לחות, והאורחים שמחים ורעבים… אבל פתאום מזג האוויר מתערב והורס לכם את כל התוכניות: אולי טיפת גשם שמנה נופלת לכם על המצח, או שדווקא התעוררתם בבוקר לגלות שהשמש היום חזקה מהרגיל, ובלתי אפשרי לשבת ולאכול מחוץ לבית. לא חבל? פרגולה חשמלית – היא הפתרון המושלם.

אתם והאורחים שלכם לא חייבים לקפל הכל ולסגת לסלון הממוזג – אפשר להשיג גמישות והתאמה מושלמת לכל מזג אוויר, פשוט מאוד בעזרת התקנת פרגולה חשמלית.

 

גלריית תמונות פרגולות חשמליות

להצעת מחיר משתלמת במיוחד השאירו פרטים!
או התקשרו 072-3717227

למה לבחור בפרגולה חשמלית נאספת?

יותר ויותר ישראלים בוחרים בהתקנה של פרגולה חשמלית – הסוכך המוכר והאהוב, עם שדרוג אחד חשוב: היכולת לשלוט, בלחיצת כפתור, על מידת האור, הצל, והאטימות של הפרגולה מעליכם. כך לא תצטרכו להתפשר, ותהיה לכם האפשרות להתאים בכל יום את הפרגולה שלכם באופן מושלם לצרכים שלכם ולתנאי מזג האוויר באותו יום. פרגולה חשמלית נותנת לכם לבחור בכל יום מחדש האם אתם מעוניינים לאפשר מעבר רב של אור שמש אל המרפסת, הגינה או הגג שלכם, או שאתם מעדיפים ליצור הצללה חלקית, או אפילו להשתמש בפרגולה בתור גגון אטום שחוסם לחלוטין את מעבר השמש או הגשם.

 

אילו סוגי פרגולות חשמליות קיימות?

הפרגולות החשמליות הן לרוב פרגולות בעלות פרופיל אלומיניום, מה שמאפשר את יצירת מנגנון הקיפול או הכיוונון של הפרגולה. על מנת להבין כיצד עובדת פרגולה חשמלית, עלינו להבחין תחילה בין שני הסוגים העיקריים שקיימים כיום בשוק לפרגולות חשמליות: פרגולה מתקפלת (או נאספת), פרגולת שלבים וסוכך חשמלי.

 

1. פרגולה חשמלית מתקפלת/נאספת עם סוכך בד

הפרגולה המתקפלת – המכונה לפעמים גם פרגולה נאספת – היא פרגולה שהסוכך שלה עשוי בד חזק ועמיד לחשיפה ממושכת לשמש, אטום למים ולגשם, ואפילו מסוגל לשרוד במזג אוויר קיצוני וקשה של רוחות, שלג, או אור שמש אינטנסיבי. החוזק המוגבר של הבד המיוחד הזה מושג בעזרת טכנולוגיה מתקדמת של שילוב סיבי זכוכית בתוך מרקם הבד עצמו, מה שמקנה לו חוזק רב במיוחד.

כשאתם מבקשים לשלוט במידת ההצללה תחת הפרגולה שלכם, עומדת לרשותכם מסילה חשמלית המותקנת לתוך פרופיל הפרגולה עצמו. הבד המצל על הפרגולה מתוח בין סדרה של שלבי אלומיניום לאורך הגג, וכאשר אתם מפעילים את מנגנון הקיפול, אלה מתחילים לנסוע לאחור לעבר ראש הפרגולה ואוספים בהדרגה את הבד המסוכך עליכם. כך תוכלו לשלוט האם אתם מעוניינים בפרישה מלאה של הגג, בקיפולו עד הסוף לחשיפה מוחלטת לשמש, או כל שלב ביניים ביניהם על מנת ליצור הצללה חלקית.

2. פרגולה חשמלית שלבים מתכווננת

טכניקה שונה ליצירת הצללה חלקית ומשתנה, היא התקנת פרגולה בעלת שלבי אלומיניום מתכווננים. פרגולה מסוג זה לא תאפשר לכם להגיע למצב של חשיפה מוחלטת לשמש כפי שעושה הפרגולה הנאספת, אולם יתרונה הגדול של הפרגולה המתכווננת מופיע כאשר אתם מעוניינים ליצור הצללה חלקית בכל רחבי המרפסת או הגינה שלכם, ולא רק לחלק אותם לאזור מוצל ואזור מואר.

הגג של הפרגולה המתכווננת עשוי רפפות אלומיניום בעלות מרחקים קבועים אחת מהשנייה, המאפשרות מעבר חלקי של אור שמש ביניהן. המנוע המותקן בפרופיל האלומיניום של הפרגולה הזו איננו מסיע את השלבים על גבי מסילה כפי שקורה בפרגולה המתקפלת, כי אם משאיר את כל אחד מהשלבים במקומו ורק מסובב אותו על צירו ליצירת אפקט הצללה משתנה. במצב מאונך לרצפה, הרפפות מאפשרות מידה רבה של אור שמש לעבור ביניהן ולחמם את היושבים תחת הפרגולה, אולם כאשר מביאים אותן למצב מקביל לחלוטין לרצפה – הפרגולה למעשה סגורה בעזרת גג אטום שאיננו מאפשר מעבר שמש, מים וכו'.

כמובן שניתן לכוונן את הפרגולה המתכווננת גם לכל שלב ביניים שבין שני המצבים האלה, כך שתיווצר הצללה חלקית בדיוק כפי שנוח ומתאים לכם לפי השימוש שלכם במרפסת או בגינה באותו יום, ולפי מזג האוויר באותו רגע. המנגנון החשמלי פועל בצורה חלקה ושקטה, כך שהוא מאפשר לכם לכוונן את מידת ההצללה לאורך היום ובזמן אמת, כדי שתמיד תפיקו נוחות והנאה מקסימליים מהפרגולה שלכם.

פרגולה חשמלית מספקת פתרון הצללה אולטימטיבי המאפשרת שליטה במידת הצל ורמות האור בכל יום. אין ספק שפרגולה חשמלית למרפסת או לגינה שלכם הינה שדרוג משמעותי. כמובן שמבחינת עיצוב האפשרויות מגוונות והכל תלוי איך אתם מדמינים את הפרגולה שלכם. מחיר פרגולה חשמלית יקר באופן יחסי מפרגולה רגילה בשל עלויות המנגנון והמנוע. פרגולה חשמלית מחיר למטר ינוע בטווח של 1600 ש"ח ועשוי להגיע עד 3000 ש"ח למטר רבוע.

 

3. סוכך קסטה חשמלי מעוצב

בתמונות לפניכם ניתן להתרשם כיצד ניתן להפוך כמעט כל חלל לחלל מוצלל עם אפשרות לפתיחה וסגירה של הסככה. הפתרון הזה דומה מאוד לפרגולה חשמלית, אך כפי שניתן לראות הוא אינו מחויב את הקמת גוף הפרגולה וניתן לחבר אותו ישירות לחלל הבית (אם קיים).

בתמונות לפניכם רואים סככה מסיבית, עם בד רלון, מנוע עם מנעולה (למי שרוצה לפתוח או לסגור בימי שבת או בכלל). הפתיחה והסגירה מתבצעות בלחיצת כפתור (הקסטה נעצרת לבד). סככה מסוג זה מגיעה עם 3 שנים אחריות על הבד ו-5 שנים על השלד והמנגנון

אם גם אתם מעוניינים בפרגולה חשמלית – פנו אלינו, חברת "כתום" מתכננת, מייצרת ומתקינה פרגולות חשמליות בירושלים והסביבה, עם ניסיון רב ומקצועיות יוצאת דופן.

להצעת מחיר משתלמת במיוחד השאירו פרטים!
או התקשרו 072-3717227
פרגולת אלומיניום חשמלית
לייעוץ מקצועי - השאירו פרטים ונחזור בהקדם
אולי יעניין אותך גם...
לקוחות ממליצים
למידע וייעוץ מקצועי
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן