חברת כתום מבצעת תכנון מיוחד, ייצור ייחודי, הרכבה התקנה תחת קורת גג אחת של מגוון עיצובים אסתטיים ופרקטיים כאחד. המפעל שלנו יחד עם צוות העובדים המיומן והותיק מאפשרים לנו לייצר את העבודות הייחודיות ביותר בהתאמה אישית ללקוח. בנוף, אנחנו מחזיקים בפטנטים ייחודיים וטכניקות חדשניות להקמת פרויקטים שמהווים את חוד החנית של עולם הברזל והאלומיניום.

עבודות עץ בירושלים - כתום פרגולות

פרגולות מיוחדות ועבודות בעיצוב אישי

בין הפיתוחים המיוחדים שלנו ניתן למצוא: פרגולות סוכה כשרות לפסח, פרגולות חשמליות עם מערכות חדשניות, גדרות בעיצובים מיוחדים, סוככים, סגירות חורף מתקפלות ועוד מגוון רחב של מוצרים.

אנחנו עומדים בזמני אספקה מהירים, קשובים מאוד לצרכי הלקוח ומשתפים אותו בתהליכי התכנון של המוצר הנדרש. ביכולותינו להגשים חלומות עיצוביים מורכבים לשביעות רצון הלקוחות ובאווירה נעימה ושיתופית.

עבודות מיוחדות בהזמנה ועיצוב אישי

* עמדות קידום מכירות

* מתקני משחקים

*ועוד…

אם יש לכם רעיון משוגע לגינה שלכם ואתם לא יודעים למי לפנות – אנחנו הכתובת – חברת כתום יודעת להגשים חלומות. יש לנו ניסיון של למעלה מ-35 שנים בעבודה עם כל החומרים- אלומיניום, עץ, ברזל מתכנת ועוד. אלפי לקוחות מרוצים בחרו בנו, ראינו אינסוף רעיונות מיוחדים שהצלחנו להביא לידי מימוש. אולי את הרעיון שלכם עוד לא שמענו, אז ספרנו לנו שנוכל גם בו להשוויץ.

עוד עבודות מיוחדות

אין טוב ממראה עיניים

צרו קשר בקלות ובמהירות

מה אומרים עלינו?