פרגולה היא מבנה חיצוני יפה ושימושי שמוסיף קסם אלגנטי לכל גינה, חצר או מרפסת. עם זאת, כיוון שהפרגולה היא מבנה פתוח למדי, רבים משתמשים בה בעונות החמות אך נאלצים לנטוש אותה בעונות הקרות. עם זאת, אין צורך להזניח את הפרגולה בחורף; היא יכולה לתת לנו מחסה איכותי ונעים גם כשקר, סוער וגשום בחוץ. איך? עם סגירת חורף כמובן.

החורף מתקרב? הסירו דאגה; חפשו את סגירת החורף המתאימה לכם ותוכלו ליהנות מפרגולה יפה, שימושית ואיכותית ולשבת בכיף במרפסת, בגינה או בחצר גם כשיורד גשם וקר.

סגירת חורף יכולה להיות זמנית או קבועה, ידנית, או חשמלית, לחורף או לכל השנה, לבתים פרטיים או לבתי עסק; זה לגמרי תלוי בכם, בצרכים שלכם ובהעדפות שלכם. אם תשאלו את הצוות של כתום על סגירת חורף, תגלו שהיא בדרך כלל הדבר הכי קבוע בפרגולה הביתית, כי אחרי שמתקינים אותה, כבר לא רוצים לוותר עליה.

סגירת חורף היא הדבר היפה ביותר בפרגולה; היא מוסיפה לה יופי ייחודי שמתאים לא רק לחורף אלא גם לכל עונות השנה. יש לכם פרגולה ואתם רוצים להכין אותה לחורף? הגעתם למקום הנכון. בואו נבדוק למה כדאי להתקין סגירת חורף בפרגולה, אילו סוגי סגירות חורף יש, ואיך ליהנות מהן כל השנה. מוכנים? בואו נסגור את הפרגולה

כל סוגי סגירות החורף שלנו

סגירת חורף לחנות

למה כדאי לכסות את הפרגולה בחורף?

הגנה מפני משקעי החורף

בחורף המשקעים יכולים להצטבר על גג הפרגולה או בתוכה ולהזיק למבנה. די בכמה ימים גשומים להעמיס על המבנה, להזיק לו ואף לפגוע בו באופן בלתי הפיך. סגירת חורף היא מחסום איכותי ויציב שמשאיר את כל המשקעים בחוץ ושומר על הפרגולה יבשה ועל המבנה יציב. לא נטעה אם נאמר שכדי לשמור על הפרגולה יפה וחזקה אי אפשר לוותר על סגירת חורף.

 

הגנה מפני רוחות

כולנו מכירים את הרוחות החזקות של החורף, הן יכולות להיות מפחידות למדי ואפילו קצת אכזריות. אם אתם גרים באזורים גבוהים וקרים, אתם בהחלט יכולים להבין למה סגירת חורף בירושלים נחוצה וחשובה, ולמה בזכותה תוכלו ליהנות מהפרגולה הביתית גם בחורף למרות הרוחות החזקות ועל אף הקור העז. כיסוי הפרגולה חוסם את רוחות החורף ושומר על הפרגולה יבשה. רוצים לחמם את הפרגולה? גם זה אפשרי. סגירת החורף תאפשר לכם להתקין בפרגולה גופי חימום שמתאימים למבנים ארעיים ותנעים את השהייה בה. גופי חימום חורפיים מתאימים במיוחד לפרגולות בבתי עסק כמו בתי קפה או מסעדות. הם עוזרים ללקוחות להתחמם וליהנות מהאווירה החורפית הרומנטית גם בפנים וגם בחוץ.

 

שמירה על רהיטי הגן

סגירת חורף מגינה על רהיטי הפרגולה מפני רטיבות, עובש, ריקבון והחלדה ושומרת על הריפוד שלהם יבש, נקי ורך. כדי שתוכלו להמשיך וליהנות מהפרגולה בימי החורף, וכדי שהנדנדה, הספות והכורסאות יישמרו וייראו נהדר תמיד, אל תוותרו על סגירת חורף מקצועית שמתאימה לפרגולה והולמת את הצרכים שלכם.

 

סגירת חורף כל השנה

אומנם סגירת חורף בפרגולה נחוצה במיוחד בחורף, אך היא תעזור לכם לשמור על הפרגולה לכל אורך השנה. גם בעונות המעבר יש משקעים מפתיעים ולא נעימים וגם בקיץ או בסתיו יש רוחות חזקות, לכלוך ואבק. סגירת החורף תעזור לכם לשמור על פרגולה נקייה ותגן על רהיטי הגן מפני לכלוך ואבק.

בחום הבלתי נסבל של הקיץ סגירת החורף תוסיף לכם שעות של צל בפרגולה ותשמור על הטמפרטורות בשטחה קרירות ונעימות. תוכלו לאחסן את גופי החימום של החורף ולהתקין במקומם מאווררי תקרה או להציב מאווררים בפינות הפרגולה ללא חשש; תוכלו לשמור על תאורת הערב שהתקנתם בחורף וליהנות מישיבה נעימה ומרגיעה בפרגולה בלילות קיץ הקרירים.

ועדיין לא דיברנו על עליית הערך של הנכס שלכם. תאמינו או לא, פרגולה סגורה ויפה נראית נפלא בחצר, בגינה או במרפסת, משפרת את חזות הבית ומוסיפה לו יוקרה. כל זה יוסיף ערך לבית שלכם וימשוך אליו קונים פוטנציאליים אם אי פעם תחליטו למכור או להשכיר.

אז למה כדאי להשתמש בסגירת החורף כל השנה? כי סגירת חורף מצמצמת את הצורך בעבודות תחזוקה בפרגולה או בתיקוני מבנה עקב נזקי מזג אוויר. השקעה בסגירת חורף חוסכת לכם כסף לאורך זמן כיוון שהסגירה שומרת על הפרגולה נקייה ויפה ומגינה על המבנה ועל חומר הגלם שלו.

התקנתם סגירת חורף? נהדר! כשיגיע הקיץ תבינו שעשיתם את הדבר הנכון, והסגירה תמשיך ללוות אתכם גם בקיץ ולעוד שנים רבות.

 

סוגים של סגירות חורף

יש סוגים רבים של סגירות חורף, וכל סוג מתאים גם לסביבה הביתית וגם לפרגולות בבתי עסק. הבחירה בסוג כזה או אחר מושפעת ממבנה הפרגולה, מהמיקום שלה בבית או בבית העסק ומהצרכים וההעדפות שלכם. בואו נסקור את סגירות החורף המובילות.

 

זכוכית נאספת – פתרון קבוע ובלתי מורגש לפרגולה ולמרפסת

זכוכית נאספת היא תוספת יוקרתית ואיכותית לפרגולות שמותקנות במרפסת הביתית. הזכוכית הנאספת סוגרת את הפרגולה או את המרפסת ולמעשה משדרגת אותן למעין חדר שמש פנימי יפה ומושקע באזור החיצוני של הבית.

אפשר לאסוף את הזכוכית במשך היום, לפתוח את הפרגולה או את המרפסת וליהנות מהאוויר הנעים שנכנס פנימה; ואפשר לסגור אותה בלילה או כשקר וגשום וליהנות ממרפסת נקייה, יבשה ומטופחת. זכוכית נאספת מתאימה גם למרפסות ביתיות וגם לבתי עסק שלא רוצים לוותר על אזורי הישיבה החיצוניים ועל הנוף הפנורמי המהמם בימי החורף.

הזכוכית הנאספת מאפשרת לכם להמשיך וליהנות מסביבה חיצונית נעימה, חמימה ויפה בלי לסבול מקור או מרטיבות.

 

סוכך מסך – לסגור בחורף ולפתוח בקיץ

סוכך מסך הוא פתרון מוביל לסגירת חורף בירושלים ובכל אזורי הארץ. סוכך המסך מתאים גם לסביבה הביתית וגם לבתי עסק ולמעשה לכל פרגולה בכל מקום ובכל עונה. מדובר בפתרון קבוע שמאוד נוכח בחורף אך כמעט בלתי מורגש בקיץ.

סוכך המסך מונע במנגנון חשמלי. כשקר, סוער וגשום בחוץ הוא אוטם היטב את הפרגולה מכל צידיה ומונע חדירה של משאבים לשטחה. כשהקיץ בעיצומו הסוכך נגלל כלפי מעלה ופותח את הפרגולה או את המרפסת.

עם זאת, גם בקיץ אפשר ליהנות ממנו – אפשר להוריד את הסוכך באופן חלקי וליהנות מצל מפנק ומאפלוליות קרירה ומענגת בימים של שמש קופחת. בערבים ובלילות אפשר לשבת בפרגולה וליהנות מפרטיות חלקית או מלאה וכן מאוויר נעים או מחמימות מרגיעה.

 

גג נפתח חשמלי או ידני

סגירת חורף יכולה להיות חלק מובנה מהפרגולה ולחסוך מכם את כאב הראש ואת הטרחה הנלווים להכנת הפרגולה לחורף או לקיץ. גג נפתח חשמלי מאפשר לכם ליהנות מחורף יבש וחמים או מקיץ קריר ומוצל.

גג נפתח ידני מבוקש הוא סוכך מרקיזה – פתרון הצללה קלסי שמתאים למרפסות בבתים פרטיים ובבתי עסק, סוכך מסך חשמלי שמותקן בתקרה ונפתח ונסגר בלחיצת כפתור או רפפות גג מתכווננות חשמליות או ידניות שהן חלק בלתי נפרד ממבנה הפרגולה.

סגירת חורף מתקפלת בירושלים

סגירות חורף בירושלים קבועות ופריקות ללקוח פרטי או לבית עסק.

סגירות חורף עם גגות נפתחים, דפנות נגללות.

ניתן לשלב עיצובים וחומרים שונים יחד באותה סגירה כגון: עץ, ברזל, זכוכית ומגוון ברזנטים.

בהתאם לצרכים – ניתן לקבל שירות של אחסון, פירוק והרכבה לפי עונות השנה ומועדים שונים.

חברת "כתום" היא בעלת ניסיון רב בתכנון, ייצור והרכבת סגירות חורף למסעדות, בתי עסקים ובתים פרטייים, כמו כן חברת כתום מספקת מגוון פתרונות לסגירת חורף מתקפלת, למידע נוסף צרו קשר.

 

סגירת מרפסת לחורף בירושלים – ייחודית ויוקרתית

סגירות החורף של כתום מעטרות את העיר ירושלים ונמצאות במקומות רבים ומרכזיים בעיר. כמו כן חברת כתום מספקת מגוון פתרונות לאנשים פרטיים, למידע נוסף על סגירת חורף למרפסת פרטית – צרו קשר באתר.

 

סגירת חורף לפרגולה למסעדות בירושלים זה כתום

חברת כתום מספקת שירותי סגירות חורף למסעדות בירושלים ומחוצה לה. ניתן לראות מסעדות רבות ברחבי העיר עם החותם שמשאירה חברת כתום בעיצובייה המרהיבים ובסגירות החורף שאין שני להן.

סגירות חורף למסעדות חשוב מאוד שיהיו פרקטיות, נוחות ומעוצבות ברמה הגבוהה ביותר, פשוט כי אנשים אוכלים עם העיניים!

 

סגירות חורף בירושלים בהתאמה אישית

ניתן לייצר דרכנו סגירות חורף בהתאמה אישית, לכל צורך ומטרה. אנחנו משתמשים בחומרים איכותיים בלבד ומקפידים על כל שלב ושלב בתהליך הייצור וההרכבה.

סגירת חוף וילון זכוכית בירושלים

אם אתם מעוניינים לעטר את הפרגולה שלכם עם סגירת חורף לפרגולה שתגן עליכם מהתקופה הקרה והגשומה ותוסיף הוד ופאר לפרגולה אז תצרו איתנו קשר.

חשוב לקחת בחשבון שיש מקרים בהם צריך לקבל היתר בניה ולשלם ארנונה על הפרגולה, קראו על רפורמת הפרגולות ועל חוק הפרגולות כדי להבין האם ניתן לקבל פטור מהיתר בניה ופטור מארנונה

סגירות חורף לעסקים

בגדול כל סגירת חורף שמתאימה לבתים פרטיים, יכולה להתאים גם לבתי עסק פעילים שנהנים מתנועת לקוחות מרובה ונותנים שירות לכל אורך שעות היום. בין שבית העסק הוא צמוד קרקע באזור כפרי, ובין שהוא מציע שירות בבניין רב־קומות בלב העיר ההומה, אפשר להכין את האזורים החיצוניים שלו לחורף בסגירת חורף מרשימה, איכותית ומעוררת התפעלות. הלקוחות לא צריכים לוותר על הנוחות שהם רגילים אליה רק בגלל שקר וגשום בחוץ. בדיוק בשביל זה יש סגירות חורף זמניות ופריקות ששומרות על בתי העסק יבשים, נעימים, יפים ומוכנים לפעילות בכל עת ובכל שעה.

כתום - סגירת חורף מסעדה

 

סגירות חורף בירושלים זה כתום

ההחלטה על סגירת חורף לפרגולה או למרפסת היא החלטה נבונה בין שמדובר בבית פרטי, ובין שמדובר בבית עסק שמשרת לקוחות רבים. אין סיבה להזניח את האזורים החיצוניים של הבית רק בגלל שהחורף מגיע ונעשה קר ולא נעים.

להפך – אנחנו יכולים לנצל את האקלים המשתנה בחוץ ולרתום אותו לטובתנו מבפנים. הפרגולה או המרפסת יכולות להישאר יבשות, חמימות ונעימות כשקר בחוץ, ונקיות ויפות כשחם בחוץ.

לא יודעים איזו סגירת פרגולה מתאימה לכם? הסירו דאגה. צוות המומחים של כתום יעזור לכם לקבל החלטה ויכין את סגירת החורף המושלמת בשבילכם. גרים בירושלים ורוצים לשמור על הפרגולה שלכם גם בחורף וגם בקיץ? דברו איתנו, כי לפרגולה שלכם מגיע הטוב ביותר; מגיע לה כתום.

סגירת חורף בירושלים
סגירת חורף במרפסת

למה לסגור איתנו

מה אומרים עלינו?

חיפשתי סגירת חורף בירושלים והסביבה למספר מסעדות שברשותי עד שהגעתי לכתום. מאז שהכרתי את יהודה הבנתי שאין לו תחליף. כתום הרכיבו לי מספר לא מבוטל של סגירות חורף וכל אחת מוצלחת מקודמתה. השירות שלהם מדהים והאנשים משכמם ומעלה.

כאשר נתקלים בעבודות של חברת כתום אז רואים שזה יצא מהפעל שלהם והורכב על ידם, למה? כי זה פשוט נראה ללא רבב. הזמנתי סגירת חורף למרפסת וקיבלתי בנוסף עיצוב מדהים והמון מחמאות. תודה רבה ליהודה וכתום, ממליץ בחום.