סגירות חורף בירושלים קבועות ופריקות ללקוח פרטי או לבית עסק.

סגירות חורף עם גגות נפתחים, דפנות נגללות.

ניתן לשלב עיצובים וחומרים שונים יחד באותה סגירה כגון: עץ, ברזל, זכוכית ומגוון ברזנטים.

בהתאם לצרכים – ניתן לקבל שירות של אחסון, פירוק והרכבה לפי עונות השנה ומועדים שונים.

חברת "כתום" היא בעלת ניסיון רב בתכנון, ייצור והרכבת סגירות חורף למסעדות, בתי עסקים ובתים פרטייים, כמו כן חברת כתום מספקת מגוון פתרונות לסגירת חורף מתקפלת, למידע נוסף צרו קשר

סגירת מרפסת לחורף בירושלים – ייחודית ויוקרתית

סגירות החורף של כתום מעטרות את העיר ירושלים ונמצאות במקומות רבים ומרכזיים בעיר. כמו כן חברת כתום מספקת מגוון פתרונות לאנשים פרטיים, למידע נוסף על סגירת חורף למרפסת פרטית – צרו קשר באתר. 

סגירת חורף לפרגולה למסעדות בירושלים זה כתום

חברת כתום מספקת שירותי סגירות חורף למסעדות בירושלים ומחוצה לה. ניתן לראות מסעדות רבות ברחבי העיר עם החותם שמשאירה חברת כתום בעיצובייה המרהיבים ובסגירות החורף שאין שני להן.

סגירות חורף למסעדות חשוב מאוד שיהיו פרקטיות, נוחות ומעוצבות ברמה הגבוהה ביותר, פשוט כי אנשים אוכלים עם העיניים!

סגירות חורף בירושלים

ניתן לייצר דרכנו סגירות חורף בהתאמה אישית, לכל צורך ומטרה. אנחנו משתמשים בחומרים איכותיים בלבד ומקפידים על כל שלב ושלב בתהליך הייצור וההרכבה.

סגירת חוף וילון זכוכית בירושלים

אם אתם מעוניינים לעטר את הפרגולה שלכם עם סגירת חורף לפרגולה שתגן עליכם מהתקופה הקרה והגשומה ותוסיף הוד ופאר לפרגולה אז תצרו איתנו קשר.

חשוב לקחת בחשבון שיש מקרים בהם צריך לקבל היתר בניה ולשלם ארנונה על הפרגולה, קראו על רפורמת הפרגולות ועל חוק הפרגולות כדי להבין האם ניתן לקבל פטור מהיתר בניה ופטור מארנונה

סגירות חורף בירושלים זה כתום

מוזמנים ליצור איתנו קשר, אנחנו נשמח לספק לכם מידע על סגירת פרגולה לחורף, ולהבטיח שבחורף הקרוב תהיו מכוסים מכף רגל ועד ראש עם סגירת חורף איכותית, ייחודית ושאין שני לה!

סגירת חורף בירושלים
סגירת מרפסת לחורף

למה לסגור איתנו

מה אומרים עלינו?

חיפשתי סגירת חורף בירושלים והסביבה למספר מסעדות שברשותי עד שהגעתי לכתום. מאז שהכרתי את יהודה הבנתי שאין לו תחליף. כתום הרכיבו לי מספר לא מבוטל של סגירות חורף וכל אחת מוצלחת מקודמתה. השירות שלהם מדהים והאנשים משכמם ומעלה.

אביהו בראון

כאשר נתקלים בעבודות של חברת כתום אז רואים שזה יצא מהפעל שלהם והורכב על ידם, למה? כי זה פשוט נראה ללא רבב. הזמנתי סגירת חורף למרפסת וקיבלתי בנוסף עיצוב מדהים והמון מחמאות. תודה רבה ליהודה וכתום, ממליץ בחום.

יוסף מלצר