מחיר פרגולה זה לא בבת הכל

מערכת השיקולים של כל מי שמחליט על בניית פרגולה בחצר, כוללת מספר קריטריונים חשובים כאשר העיקריים ביניהם הם מחיר פרגולה ואיכות.

אתם מחפשים חברה מקצוענית שתייצר עבורכם את הפרגולה שחלמתם עליה ומבקשים להבטיח תוצאות איכותיות, בד בבד עם שיקולי תקציב ועלות. חברות רבות מבטיחות מחירים אטרקטיביים אך השיקול המוביל אינו העלות אלא האיכות.

בשורות הבאות נעמיק באלמנטים השונים אשר ישפיעו על מחיר הפרגולה שלכם, אך חשוב מכך, יבטיחו לכם פרגולה איכותית, מרהיבה, כזו שתישאר אצלכם שנים רבות ותראה נפלא.

 

מה משפיע על מחיר פרגולה?

כל פרגולה והסיפור שלה, כל סוג פרגולה שונה בתכלית מסוג אחר, כל תוספת יכולה לשנות וכמובן שהגודל הוא פרמטר מרכזי. נתחיל עם פרגולות עץ ומה יכול להשפיע על המחיר שלהן.

 

פרגולת עץ

התוצר המוגמר של הפרגולה שלכם, הניצבת בגאון בחצר, היא תוצאה שנגזרת ממספר אלמנטים:

סוג העץ, עץ מחוטא בלחץ נגד ריקבון, עץ יבש, איכות הצבע, שיטת הצביעה, מספר השכבות, שיטת הייצור, ויצור הפרגולה באופן מושלם ומדויק במפעל ולא בשטח ( כחובבן ). והרכבה בשטח באופן מקצועי כמתוכנן. ולאחר מכן חשובה אמינות היצרן, לשירות, אחזקה ותיקונים. כל אלה משפיעים על מחיר של פרגולה.

האיכות של כל המרכיבים יחד משפיעים על המחיר וחשוב לזכור שאיכות היא מעל הכל. האיכות הגבוהה תבטיח לכם שנים רבות של הנאה מהפרגולה ללא דאגות מיותרות לתיקונים כתוצאה מאיכות ירודה.

 

פרגולת עץ עם גג ברזל
פרגולת עץ עם גג ברזל

 

לכל אלמנט בפרגולה מחיר משלו המשפיע על העלות הכוללת וכל אלמנט מושפע ממספר רב של גורמים:

סוגים של פרגולות

קיימים מספר סוגים שונים של פרגולות, אשר גם בהן יש תתי קטגוריות. לפרגולות עץ לפי סוגי העץ, פרגולה מאלומיניום או ברזל, פרגולה תלויה,  פרגולה חשמלית, והמחירים שונים.

לאיכות החומרים השפעה גבוהה על המחיר. חומרים איכותיים ועמידים לאורך זמן יקרים יותר. פרגולות זולות מעידות על שימוש בחומרים זולים שבעתיד יתבלו במהירות.

גודל הפרגולה

ככל שהפרגולה גדולה ורחבה יותר, השימוש בחומרים מסיביים יותר. החומרים מתומחרים לפי מטר מרובע, כך שפרגולה המיוצרת מחומר מסוים בעלת שטח גדול יותר תהיה יקרה יותר מפרגולה בשטח קטן יותר מאותו החומר.

תהליכי הייצור

תמחור הפרגולה כולל בתוכו את השעות והמורכבות בעבודה המושקעת בייצור הפרגולה שלכם. תהליך עיבוד העץ שונה מתהליכי העיבוד של האלומיניום או הברזל ולפיכך משפיעים על המחירים.

המומחיות, הניסיון של הצוות המקצועי והותק בתחום הם חלק בלתי נפרד מהתוצר הסופי. עבודת ייצור מקצועית משפיעה על איכות הפרגולה, גימור מושלם ועמידותה לאורך זמן והדבר מקבל ביטוי גם בעלותה של הפרגולה.

התקנה והרכבה

כאשר ההתקנה אינה שגרתית או ישנה בעיית נגישות, היא מתומחרת כתוספת באחוזים למחיר השלד שנגזר מהחומר.

התקנה מורכבת היא במקרים בהם הפרגולה אינה צמודה לבית, עומדת על קרקע לא מרוצפת, פרגולה תלויה ועוד.

ככל שעבודת ההרכבה וההתקנה תהיה מורכבת יותר כך תוספת המחיר תהא גבוהה יותר.

התמחור כולל עלות העבודה של המתקין או של מספר מתקינים, עבודות תשתית והתאמה להצבת הפרגולה באופן תקין ובטיחותי וכן את רמת הסיכון הנדרשת בזמן ההתקנה.

שירות ואחריות

חברות המספקות פרגולות מעניקות מספר שנות אחריות. במקרה הטוב, 10 שנות אחריות. במהלך תקופת האחריות החברה תיתן שרות תיקונים לפגמים ושירותים נוספים הכלולים בכתב האחריות. זהו אלמנט שמתומחר במחיר הפרגולה ואיכותו לאורך זמן עשויה ליקר את המחיר הכולל. יתכן ופרגולות זולות לא יכללו תקופת אחריות ארוכה ויהיו זולות יותר. אך חשוב להבין שהדבר מעיד גם על איכות נמוכה.

 

כמה עולה פרגולה?

בשורות הבאות ננסה לעשות לכם קצת סדר בעולם המחירים של פרגולות. מדובר על טווחי מחירים מאחר וחברות רבות לא מוכרות רק את הפרגולות אלא מוסיפות לכך את עלות העבודה בפנים. כך יוצא שמחיר הפרגולה הוא לא רק נגזרת של סוג החומר. פרגולות מעץ הן הזולות ביותר ומחירן מתחיל ב-300 ש"ח למטר רבוע ואילו פרגולות אלומיניום מחיר למטר יכול להגיע לכ-3000 ₪ ואף יותר.

 

כמה עולה פרגולה למרפסת?

מחיר פרגולה למרפסת תלויה באיכות החומרים, איכות העבודה גודל המרפסת וסוג החומר. אם בוחרים בפרגולה מעץ הטווח נע בין 300-800 ש"ח למטר ואילו פרגולה מאלומיניום נע בין 800-3000 ש"ח למטר.

 

כמה עולה פרגולה עץ?

כפי שאתם בוודאי יודעים אין סוג אחד של עץ אשר משמש לבניית פרגולות. חברות שונות מציעות סוגים שונים של עצים, אשר להם השפעה רבה על איכות הפרגולה ועמידותה.

הפרגולה הזולה ביותר תהיה בנויה מעץ לא מתאים, והיא יכולה להגיע במגוון צבעים. מחיר של פרגולות עץ שכאלה יכול לנוע בין 300 ש"ח למטר רבוע ועד 800 ש"ח.

מחיר פרגולה מעץ אורן מחוטא בלחץ, או עץ גושני יהיה יקר קצת יותר וינוע בין 450 ש"ח ועד 900 ש"ח למטר.

מחיר פרגולה מעץ איפאה, או מקורות רב שכבתיות, כבר יהיו יקרות יותר וינועו בין 700 ש"ח למ"ר ועד 1500 ש"ח.

 

פרגולות אלומיניום מחיר החל מ-800 ש"ח

מה המחיר של פרגולות אלומיניום?

  • מחיר פרגולה מאלומיניום יהיה לרוב יקר יותר מזה של פרגולת עץ פשוטה. ניתן לרכוש פרגולת אלומיניום דמוי עץ אשר תשווה לכם את המראה של העץ עם האיכויות של האלומיניום.
  • מחיר של פרגולת אלומיניום דמוי עץ ינוע בין 800-1500 ש"ח למ"ר.
  • מחיר של פרגולת אלומיניום משולב זכוכית יהיה יקר יותר ואף כפול ממחיר של פרגולת עץ.
  • מחיר פרגולת אלומיניום חשמלית יהיה בין 1600- 3000 ש"ח למ"ר.

פרגולת אלומיניום מתכווננת עם סוככנים אשר מופעלים במנגנון ידני או אוטומטי יהיו יקרות יותר כתלות במורכבות המנגנון ואיכותו.

 

פרגולות אלומיניום - כתום

 

מחיר פרגולה מברזל

כאשר מתייחסים לפרגולות ברזל אז מתכוונים לאחת משתי האופציות הבאות:

מחיר פרגולת ברזל רגיל – המחירים של פרגולות ברזל פשוטות ינועו בין 300-500 ש"ח למטר, כאשר המינוס העיקרי הוא נטייתן להחליד. לכן, רבים מעדיפים למכור פרגולות ברזל מגולוונות בעלות עמידות טובה יותר.

מחיר פרגולה מברזל מגולוון – קצת יותר יקר ממקבילתה ויעמוד על 400 – 600 ש"ח למטר.

אצלנו בכתום עובר הברזל המגולוון שיוף וצביעה בגוונים אותם בוחר הלקוח.

קירוי לפרגולות – מגוון סוגים במחירים החל מ-150 ₪ עד 450 ₪ למ"ר.

פרגולת ברזל מעוצבת
פרגולת ברזל מעוצבת

 

מחיר של תוספות לפרגולה

כפי שהבנתם פרגולה היא הרבה מעבר לשלד וקורות. יש הרבה תוספות לפרגולות שיכולות להשפיע מאוד על המחיר:

  • תאורה איכותית לפרגולה – המחיר של תאורה לפרגולה יכול להיות גלום כבר במחיר שהוצע לכם. אנחנו עושים שימוש בתאורה לד איכותית תוצרת 'סמסונג', מובנת בתוך הקורות, כך שלא רואים את החיווט.
  • קירוי לפרגולות – כאשר המחירים ינועו בין 150-450 ש"ח כתלות בסוג החומר: סנטף, במבוק יריעות, עץ, סכך כשר ומצל, כיסוי פריק, וכד'
  • יצירה של מרזב
  • דפנות שונות, אטום, שקוף, ידני, חשמלי, פנלים פריקים, זכוכית, ומשולב.

 

הצעת מחיר לפרגולה – דוגמה

פרגולת עץ בגודל של 30 מ"ר:

סוג העץ: אורן יבש ומחוטא בלחץ, צבוע,

עובי הקורה: קורה מרכזית ברוחב של 10X24, רגליים בעובי של 20X20

פרזולים: במידת הצורך, פלדה מגלוונת.

הצללה/קירוי: סרגלי עץ בגודל של 7X2 ורווח של 2 ס"מ + סנטף (גגון פלסטיק  לפרגולה)

צבע: שכבות צבע או לזור מיוחד ואיכותי, ובשיטת צביעה מקצועית.

הצעת מחיר לפרגולה לדוגמה – 28,500 ש"ח.

רוצים לקבל גם הצעת מחיר? – המומחים של "כתום" – ישמחו להתאים עבורכם הצעת מחיר, השאירו פרטים בטופס:

להצעת מחיר משתלמת במיוחד השאירו פרטים!
או התקשרו 072-3717227

 

כתום פרגולות עם מחיר אטרקטיבי ומוצר מעולה

לסיכום, מחיר של פרגולות אינו הפרמטר היחיד שכדאי לבחון בבואכם לבחור חברת פרגולות מומלצת. יש לתת את הדעת לאיכות הכוללת של כל האלמנטים המרכיבים את המוצר המוגמר.

לכל פרגולה מחיר אחר שנגזר מכמויות, גודל, מורכבות ההכנה ומאיכות של החומרים, העבודה, ההתקנה והשירות הכלול באחריות. זכרו לקבל חוות דעת מאנשים אשר עברו את התהליך עם החברה בה אתם רוצים לבחור, הסתכלו על עבודות קודמות והתרשמו מבעל המקצוע.

בנוסף, חשוב לא לקפוץ על כל פרסום אשר מציע פרגולה במחיר זול מדי, הרי תמיד יש אותיות קטנות, שחלקן נגלות לנו רק לאחר שסיימנו את העבודה.

 

פרגולות אלומיניום מחיר

כדאי תמיד גם לבקר במפעל המייצר, להתרשם מיכולתו, הציוד, צורת העבודה, ולהתרשם מהעובדים,

עוד לפני ביצוע ההזמנה,  ובוודאי לפני שמקבעים מוצר כל כך משמעותי בביתכם.

מחיר פרגולה
לייעוץ מקצועי - השאירו פרטים ונחזור בהקדם
אולי יעניין אותך גם...
לקוחות ממליצים
למידע וייעוץ מקצועי
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן