חברת כתום מתמחה בהקמת דקים מכל סוגי העץ, יש לנו ניסיון רב בתחום. אנחנו יודעים להתאים לכם בדיוק את הדק המושלם עבורכם, שתוכלו להנות ממנו לאורך שנים ארוכות. דקים מעץ, או רצפת עץ בעלי מראה מרהיב, מכובד, יוקרתי ומזמין, המשתלב בצורה מושלמת בחצר, הינו הטרנד של העשור האחרון בתחום עבודות עץ, דק עץ.

 

דקים מעוצבים

הדק מהווה משטח עץ פרקטי ונוח שאינו מתחמם בימי הקיץ הלוהטים. כמו כן, הדק יציב לחלוטין ומאפשר הצבת מתקנים כגון שולחנות, מנגלים וריהוט גן.

בחירת סוג העץ קריטית בחשיבה לטווח הרחוק. פרמטרים שונים משפיעים על ההחלטה- מיקום גאוגרפי, חשיפה לשמש, גודל הגינה ומה מידת השימוש בו. אחד מהפרמטרים החשובים הינו מזג האוויר, שכן בארצנו החמה השמש פוגעת בצורה קשה בדק, לכן חשוב להקפיד על תחזוקה שוטפת לדק הכוללת שטיפה, שיוף ושימון העץ

בניית דק בכתום – מגוון עיצובים מרהיבים:

דקים מסוגי עצים שונים – איפה, אורן, סידר, טיק, קרולינה, אלון או מלוחות פולימר הטובים בעולם, ובגוונים שונים (לא מתחממים ולא דוהים).

שלד הדק בנוי מ– עץ אורן מחוטא בלחץ, או מפלדה מגולוונת.

לוחות הדק מורכבים בחיבור נסתר, ומאפשרים גימור ואסתטיקה ברמה גבוהה.

ניתן גם לפירוק לטובת גישה נוחה לתת הרצפה.

עבודות הדק מאפשרות גם: מדרגות, מעקות, מחיצות, ספסלים, הצללה ועוד.

בניה והרכבת דקים היא מומחיות לכן חשוב שתבחרו את המומחים בתחום – חברת כתום, אצלנו תקבלו פתרון שלם – משלב הייצור עד להתקנה. אנחנו יודעים להתאים את העץ כך שעמידתו תשמר לאורך שנים ומבלי לפגוע במראה מרשים ויוקרתי. צרו איתנו קשר והדק שחלמתם עליו יהפוך למציאותי.

עוד דקים

דקים deck

5 סיבות לבחור דקים בכתום

פאר היצירה אצלכם במרפסת או בגינה

כשבעלי התעקש לבנות דק במרפסת חשבתי שזה מהלך מיותר, במבט לאחור, לא מבינה למה התמהמהנו, זה פשוט נראה מושלם. ממליצה על בניית דק אך ורק בכתום. מדובר על חברה של מקצוענים המאפשרים לכל חלום להתגשם, וכן, הספסלים יצאו גם מדהימיםםם..

יערה לוי