חברת ״כתום״ הינה מהחברות המובילות והידועות בישראל, בתחום הפרגולות הסוככים וריהוט הגן. כתום מקפיד על שימוש בחומרים האיכותיים ביותר, טכניקות חדשניות, ושיטות הרכבה מתקדמות.

״כתום״ צברה את נסיונה בזכות וותק של מעל למעלה מ , ל-30 שנה, תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים ביותר, ושמירה על ערכי המצוינות, נועזות, הגינות ומשב רוח רענן וחדשני בתחום.
ב״כתום״, מגוון מחלקות המנוהלות על ידי אנשי המקצוע מן מהשורה הראשונה ובעלי נסיון עשיר בשירות לקוחות פרטיים ומוסדיים כגון, אדריכלים ומעצבי פנים.
החלקות השונות ממוקמות תחת קורת גג אחת ומאפשרות ללקוחות החברה מגוון פתרונות הכוללים ביצועים מיוחדים, משולבים ויצירתיים.
ל״כתום״, מספר פטנטים רשומים ובין לקוחותיה משרדי ממשלה, קונסוליות, מלונות, בתי המשפט , מוזיאונים .ולקוחות מוסדיים.
התהליך היצירתי מתחיל בסקיצות רעיוניות, הנותנות מענה מדויק המותאם אישית לצורכי הלקוח ומסתיים בתוצר מוגמר היוצא להרכבה בצורה הטובה ביותר.

אלפי לקוחות מרוצים לאורך השנים נהנים משרות מקצועי, יושרה ותמיכה ללא תחרות
נשמח לעזור לכם לתכנן ולבחור את המוצר המתאים לכם בדיוק.

אדריכלים
"כתום", ותיקה ומנוסה העובדת בשיתוף פעולה מקצועי עם אדריכלים, מעצבים, קבלנים ומפקחים.
לאנשי המקצוע דרישות טכניות קפדניות וצרכים רבים, ולעתים בלתי צפויים, שעולים תוך כדי תהליכי העבודה. בתכנון בית, חצר או מרחב ציבורי, נתקל לא אחת האדריכל, או המעצב, בבעיות מסוגים שונים.
פעמים רבות, יש צורך בפתרונות לא סטנדרטיים , אלא יצירתיים ומותאמים במיוחד, כדי להיענות לדרישות לקוח שאינן סטנדרטיות ולפתור מצבים מורכבים.
ב״כתום״, , מעניק ליווי אישי צמוד וייעוץ מקצועי לכל פרויקט. ולבעלי המקצוע

מחלקת הפיתוח
המפעל מעסיק מחלקת פיתוח, שעוסקת בפיתוח מוצרים חדשים ובשיפור תהליכי הייצור,.כמענה לצרכים שעולים מן השטח ולדרישות השוק.
מחלקת הפיתוח של "כתום", עומדים לרשות האדריכל או המעצב בכל עניין ומבצע עבורם שרטוטים מפורטים.
כתום מעניקה לכם עבודה מקצועית בסטנדרטים מן הגבוהים בשוק. אצלנו תקבלו את הכלים הטובים ביותר עבורכם ופתרון מקצועי מתאים בכל שלב ושלב, הודות לייצור גמיש ואיכות טכנית גבוהה, מוצרים ייחודים ובלעדיים ,מגוון עיצובים ואפשרות לתכנון מתקדם.